Van wijn tot medaille
Onze Jim James is al sinds 2009 Wijnbeurs proefpanellid en mocht dit jaar mee proeven als jury voor het Concours Mondial de Bruxelles. Dat is natuurlijk een hele eer aangezien dit het hoogste aangeschreven wijnconcours ter wereld is!
Ontdek nu zelf het hoge niveau van gouden medaille winnaars op het Concours Mondial. We stellen twee winnaars aan je voor:
Ontvang twee kristallen wijnglazen cadeau bij een bestelling van 18 flessen of meer! Actie geldig tot en met 23 juni 2025.
Meer actie aanbod


Mastieri Barbino Monferrato
Het stevige karakter van Nebbiolo past goed bij gevogelte wat de wijn zachter en rijker doet smaken. De hartig-zoet-aardse truffeljus versterkt dit effect waardoor Barbino nóg meer smaak krijgt. Voor een fractie van de prijs van Barolo. Schenk ‘m uit in een brede karaf op 18°C. Buon appetito!