Granite Languedoc Rouge
- SmaakprofielStevig, zacht & romig
- DruivenrasSyrah, Grenache
- HerkomstFrankrijk
- Altijd blind geproefd.
- Gratis retourneren.
Rijk rood in Noord-Rhônestijl
Een verleidelijk glas vol sappige zwarte kers, braam en bosbes, verfijnd met viooltjes, peper en een vleugje Provençaalse kruiden. Stevig en zacht vol rijp fruit met een hint van vanille en toast voor extra finesse. De ziltig-zoete afdronk met bloedsinaasappel à la Noord-Rhône maakt hem onweerstaanbaar. Rijk rood in Noord-Rhône-stijl met body, grip én souplesse. Heerlijk bij entrecote met kruidenboter, aubergine uit de oven met feta of een stoof van lamsvlees. Bekroond met 91/100 proefpanelpunten. Deels gerijpt op eiken. Nu heerlijk tot 2029 bij geroosterd vlees, rijke stoofgerechten, gerijpte Cantal of Comté.
-
Stoofvlees -
Gegrild vlees -
Comté
| Wijnsoort | Rode Wijn |
|---|---|
| Land | Frankrijk |
| Druivenras | Grenache, Syrah |
| Smaakprofiel | Stevig, zacht & romig |
| Jaargang | 2024 |
| Alcoholgehalte | 13 % |
| Classificatie | AOC Languedoc |
| Serveertemperatuur | 16-18 °C |
| Druiven | 75% Syrah, 25% Grenache |
| Op dronk vanaf | Nu op dronk |
| Op dronk tot | 2029 |
| Allergenen | Sulfieten |
| Flesinhoud (in L) | 0.75 |
| Artikelnummer | K209455 |
| Ingrediënten | Click here |
| Awards | |
In de zonnige Languedoc weten ze hoe je een krachtige rode wijn maakt met elegantie én drinkplezier. Granite is daarvan het perfecte voorbeeld. Deze blend van 75% Syrah en 25% Grenache biedt een verleidelijk glas vol zwarte kers, braam en een hint van bloedsinaasappel. Dankzij een vleugje eikenhout en een subtiele toets van toast en vanille krijgt de wijn extra finesse. En dat allemaal met de zwoelheid die je van Zuid-Frankrijk mag verwachten.
Van topcoöperatie uit de regio Nîmes
Granite komt van Vignerons Propriétés Associés, één van de beste producenten uit de regio Nîmes. De coöperatie werkt samen met 150 boeren die samen zo’n 3000 hectare aan wijngaarden beheren. Deze Languedoc Rouge is stevig, zacht en soepel tegelijk en met zijn 91 punten een absolute aanrader voor wie houdt van rijk rood met body, grip én souplesse. Nu al heerlijk op dronk, maar ook tot 2029 een genot bij geroosterd vlees of een Franse kaasplank.
SPECIAAL VOOR JOU GESELECTEERD





